Auto Centrum Joker 24 – Najlepsza Wypożyczalnia Samochodów w Dolnośląskim

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej wypożyczalni Auto Centrum Joker 24. Jesteśmy profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem – na rynku działamy od ponad 15 lat. Możemy poszczycić się najnowocześniejszą flotą pojazdów, które są objęte ubezpieczeniem, a także gwarancją producenta. Świadczymy szeroki zakres usług w kwestii sprzedaży samochodów i wszelkich akcesoriów samochodowych, wynajmu busów oraz lawet, a także profesjonalnym serwisem wulkanizacyjnym, montażem instalacji gazowych, sprzedażą włoskich skuterów czy też sprzedażą i montażem boxów, bagażników rowerowych i narciarskich. Zachęcamy także do odwiedzenia naszej strony internetowej http://acjoker24.pl, gdzie dowiesz się o nas jeszcze więcej.

Nasza firma działa na terenie Oleśnicy, jednak nasze usługi świadczymy na terenie całego województwa dolnośląskiego. Oferujemy usługi na najwyższym poziomie w konkurencyjnych cenach! Wielu klientów, którzy skorzystali z naszej oferty wraca do nas i poleca usługi swoim bliskim. To dla nas ogromne wyróżnienie. Naszymi głównymi usługami oprócz wypożyczalni i sprzedaży samochodów jest wypożyczalnia busów, lawet i autolawet, a także serwis samochodowy i usługi wulkanizacyjne.

slide2

POMOC DROGOWA

Stałeś się uczestnikiem wypadku i twój samochód został uszkodzony? Potrzebujesz pomocy drogowej? Nie martw się! Pomożemy ci! To właśnie my zagwarantujemy ci pomoc przez cały rok na terenie całego województwa dolnośląskiego. Usługi, jakie możemy ci zaoferować w zakresie Pomocy Drogowej to m. in. transport samochodów, maszyn i innych pojazdów, dowóz paliwa oraz autoholowanie.

Współpracujemy z najlepszymi autoryzowanymi serwisami i warsztatami naprawczymi. Świadczymy usługi w ramach Assistance.

WYPOŻYCZALNIA BUSÓW

W naszej ofercie wypożyczalni busów znajdziesz samochody takie jak:

  • Citroen Jumpy – kosz wynajmu to 10 zł za godz. lub 100 zł za dobę,
  • Mercedes Sprinter – koszt wynajmu to 20 zł za godz. lub 150 zł za dobę,
  • Renault Master – koszt wynajmu to 30 zł za godz. lub 200 zł za dobę,
  • Peugeot Boxer – koszt wynajmu to 20 zł za godz. lub 150 zł za dobę,
  • Opel Vivaro – kosz wynajmu to 20 zł za godz. lub 150 zł za dobę,
  • Ford Transit – koszt wynajmu to 10 zł za godz. lub 100 zł za dobę.

Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową: http://acjoker24.pl/wypozyczalnia-busow.php. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą lub masz do nas jakiegokolwiek pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

O Jan Nowicki 201 artykułów
Jan Nowicki - jestem aktywnym przedsiębiorcą, prowadzę własny biznes oraz gram na Forexie i giełdzie papierów wartościowych. Na co dzień pasjonuję się sportem i rekreacją oraz muzyką pop rockową.