Bolt Laser – idea działania oraz oferowane usługi

Firma Bolt Laser (http://bolt-laser.pl/) istnieje na rynku od ponad dziesięciu lat, dzięki czemu może pochwalić się doświadczeniem, wieloma zrealizowanymi kontraktami i wykształconą oraz zaangażowaną kadrą pracowników. To wszystko sprawia, iż usługi oferowane przez firmę są na najwyższym poziomie, a chęć wychodzenia naprzeciw zapotrzebowaniu Klientów powoduje ciągły rozwój i ulepszanie proponowanych rozwiązań.


Kilka słów o firmie Bolt Laser


Bolt Laser mieści się w województwie małopolskim, gdzie od 2006 roku stale rozwija zakres proponowanych usług. Od samego początku istnienia firma opiera się na trzech podstawowych założeniach:

– zadowolenie Klienta,

– szybkość i sprawność realizowania zleceń,

– atrakcyjna cena.

Dodatkowo firma jest niezwykle elastyczna we współpracy – oferuje usługi według konkretnego zapotrzebowania odbiorcy (bez względu na to, czy podmiotem zlecającym jest firma czy osoba prywatna). Ciągła chęć rozwoju i ulepszania usług sprawiła, iż na południu Polski powstał jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych, w którym firma inwestuje nie tylko w maszyny i specjalne urządzenia (frezarki, obrabiarki, wycinarki i prasy krawędziowe), ale także w specjalistyczne programy projektowe oraz kształcenie pracowników. Głównym celem Bolt Laser jest spełnianie potrzeb Klientów, dlatego firma ponosi duże nakłady inwestycyjne, wdraża nowości i stale ulepsza proces produkcyjny. Efektem tych działań jest szeroki wachlarz usług, który zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagającego Klienta.


Usługi oferowane przez Bolt Laser


Stale unowocześniany i doposażany park maszynowy sprawia, iż usługi oferowane przez Bolt Laser charakteryzują się coraz większym zakresem. Firma realizuje zarówno zlecenia pojedyncze, jak i kompleksowe, które wymagają działań od etapu obróbki, aż po etap końcowego malowania. Do głównych usług realizowanych przez Bolt Laser zalicza się:

– cięcie laserowe blach (wykonanych ze stali i aluminium),

– gięcie blach (realizowane w zakresie od 1 do 12 mm),

– spawanie maszyn i urządzeń,

– obróbka skrawaniem (frezowanie, toczenie, szlifowanie),

– malowanie proszkowe.

Na szczególną uwagę zasługuje laserowe cięcie blach, które w znacznym stopniu skraca czas wykonania usługi, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niskich kosztów. Wykorzystanie specjalistycznego sprzętu oraz nowoczesnych metod pozwala wykonywać zlecenia cięcia na podstawie dostarczonych projektów – bez względu czy są to pojedyncze detale czy też całe serie produktów.

Przedsiębiorstwo Bolt Laser to firma, której przysługuje jeden podstawowy cel – zadowolenie Klienta, który oczekuje krótkiego terminu realizacji i atrakcyjnej ceny. Rozwijanie parku maszynowego, inwestowanie w nowe technologie, zakup nowoczesnego oprogramowania oraz stawianie na młodą, zaangażowaną i ambitną kadrę pracowniczą pozwala osiągać założone cele.

bolt2

O Jan Nowicki 201 artykułów
Jan Nowicki - jestem aktywnym przedsiębiorcą, prowadzę własny biznes oraz gram na Forexie i giełdzie papierów wartościowych. Na co dzień pasjonuję się sportem i rekreacją oraz muzyką pop rockową.