Druk 3D na wyciągnięcie ręki

Druk 3D jest dziś coraz popularniejszy, jednak jeszcze nie wszyscy zetknęli się z tą nowoczesną technologią. Na czym więc polega? Najprościej mówiąc to proces wytwarzania obiektów trójwymiarowych na podstawie modelu komputerowego. Wraz z upływem czasu i pojawieniem się nowych możliwości technologicznych druk 3D rozwinął się. Od możliwości tworzenia jedynie UBOT3D Dial Viewprototypów doszedł do możliwości wykonywania gotowych obiektów.

Zwiększ możliwości swojej firmy dzięki przemysłowej drukarce UBOT 3D

Na rynku istnieje wiele modeli drukarek 3D, a jednak powstał UBOT 3D. Można zadać sobie pytanie: dlaczego? Odpowiedź jest prosta! Twórcy tej technologii napotkali przy tworzeniu maszyn na problem braku dostępności pojedynczych części o nietypowych wymiarach. Jednak ich sprowadzanie było kosztowne, więc postanowili je wydrukować. Ponieważ żadna z dostępnych na rynku opcji nie spełniła ich wymagań – postanowili stworzyć swoją.

Czym zatem różni się UBOT 3D od innych drukarek 3D?

  1. Pozwala na korzystanie z większości materiałów dostępnych na rynku. Pozwoli to na obniżenie kosztów użytkowania. Możesz drukować z PLA, ABS, HIPS, PET, nylonu, materiałów elastycznych, kompozytów z drewna i metali itd.
  2. Wykonywanie wielokolorowych wydruków dzięki opcji „zmiana filamentu”. W każdej chwili możesz zmienić filament i tworzyć unikatowe elementy.
  3. Wysoka prędkość pracy przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej jakości wydruku. To wszystko dzięki wprowadzeniu rozwiązania w postaci wózka i konstrukcji samonośnej o obniżonej masie inercyjnej.
  4. UBOT 3D to drukarka 3D z dużym polem roboczym. Posiada aż 25% więcej przestrzeni do druku, dzięki której możesz tworzyć jeszcze większe projekty. Wersja drukarki UBOT 3D UBOT 3D opakowanieTOWER pozwala na wydruk obiektów do 500 mm!
  5. Wyjmowana platforma robocza pozwoli na swobodne zdejmowanie wydruku poza przestrzenią roboczą. Zastosowana podkładka adhezyjna pozwala na prawidłowe przywarcie pierwszej warstwy, dzięki czemu wydruk się nie odkleja.
  6. Trójpunktowy system chłodzenia – dwumiejscowe chłodzenie filamentu, a także chłodzenie wprost na wydruk. Zapewnia ono uzyskanie zamierzonych kształtów.
  7. Wytrzymała i solidna obudowa z metalowymi kątownikami zewnętrznymi i ramą aluminiową.
  8. Zaawansowany czujnik filamentu pozwala na drukowanie bez nadzoru. Wbudowany czujnik zatrzyma proces drukowania przed całkowitym wykorzystaniem materiału i zaczeka na zmianę filamentu.

IMG_2975To tylko kilka zalet tego innowacyjnego sprzętu. Więcej o drukarce UBOT 3D dowiesz się na naszej stronie internetowej http://ubot3d.pl.

Polski producent drukarek 3D

UBOT 3D to polska firma, która rozwija się w oparciu o własny kapitał. Oferuje niezawodne drukarki 3D na zamówienie. Z naszymi produktami możesz zapoznać się na stronie internetowej http://ubot3d.pl/drukarki-3d/, gdzie prowadzimy sprzedaż drukarek 3D. Nasza firma szczególnie zwraca uwagę na jakość swoich produktów, dlatego sprzęt produkowany jest w Polsce pod okiem wykwalifikowanego personelu.

 

O Jan Nowicki 201 artykułów
Jan Nowicki - jestem aktywnym przedsiębiorcą, prowadzę własny biznes oraz gram na Forexie i giełdzie papierów wartościowych. Na co dzień pasjonuję się sportem i rekreacją oraz muzyką pop rockową.