Montersi – wiodący dystrybutor BCS

Marka oraz sklep Montersi znany jest nie tylko instalatorom doświadczonym w branży systemów alarmowych, telewizji przemysłowych oraz w systemach zabezpieczeń. Także osoby, którym zależy na odpowiednim bezpieczeństwie, rozpoznają ich charakterystyczne logo. Od wielu lat marka Montersi oferuje swoim klientom najwyższej jakości produkty oraz fachowe doradztwo. Montersi są dystrybutorem BCS i produkty tej firmy można zobaczyć pod adresem https://www.montersi.pl/wsparcie/dystrybutor-bcs/ . Dzięki czemu firma zdobywa nowych odbiorców i poszerza swój asortyment o nowe produkty i usługi.

Szeroki asortyment produktów BCS.
Marka BCS powstała w 1998 roku i od samego początku stawiała na najwyższą jakość produktów oraz przystępne ceny asortymentu. W skład oferty firmy wchodzą m.in. urządzenia i akcesoria do analogowych systemów monitoringu oraz do inteligentnego monitoringu IP. Dzięki temu każdy z klientów może dobrać odpowiedni sprzęt dopasowany do indywidualnych potrzeb i zastosowań.

W skład oferty BCS wchodzą między innymi kamery kopułowe, tubowe, obrotowe, rejestratory IP a także różne inne akcesoria niezwykle przydatne w montażu i tworzeniu systemów monitorujących.

Doskonała jakość i przystępna cena.
Każdy produkt sygnowany logo BCS to najwyższa światowa jakość. Urządzenia tej marki są oznaczone symbolem CE oraz spełniają dyrektywy Unii Europejskiej. Część urządzeń z oferty posiada także certyfikaty, które dają pewność, że kupiliśmy produkt najwyższej jakości.

Sprawdź ofertę marki Montersi.
Marka Montersi dzięki współpracy z wieloma instalatorami oraz producentami i dystrybutorami może zaoferować dostęp do praktycznie każdego urządzenia i sprzętu z branży systemów alarmowych, zabezpieczeń i monitoringu. Firma organizuje 19 rodzajów szkoleń, na których każdy z uczestników może zapoznać się z funkcjonalnością oferowanych w sklepie urządzeń, dowiedzieć się o nowinkach technologicznych oraz rozwinąć swoje umiejętności. Wsparcie Montersi znajdą Państwo pod adresem: https://www.montersi.pl/wsparcie/

Dzięki bogatej ofercie oraz setkom pozytywnych opinii, marka Montersi jest jedynym rozsądnym wyborem w branży. Współpracując z tymi profesjonalistami, zyskujesz dostęp do setek urządzeń oraz bogatej wiedzy, którą pracownicy chętnie dzielą się ze swoimi klientami.

O Jan Nowicki 201 artykułów
Jan Nowicki - jestem aktywnym przedsiębiorcą, prowadzę własny biznes oraz gram na Forexie i giełdzie papierów wartościowych. Na co dzień pasjonuję się sportem i rekreacją oraz muzyką pop rockową.