Pozwól sobie pomóc – KROP

Firmy ubezpieczeniowe w większym stopniu, niż o dobro swoich klientów i poszkodowanych dbają o swój zysk. Nie ma w tym nic godnego potępienia – wynika to po prostu ze specyfiki ich działalności. Oznacza to niestety, że poszkodowani nie zawsze otrzymują sumy, jakie rzeczywiście są w stanie zrekompensować im straty, zarówno moralne jak i materialne. Wiele osób odpuszcza sobie walkę z ubezpieczalnią dlatego, że to proces długotrwały, kłopotliwy i wymagający wiele zachodu. Na dodatek nie zawsze zakończony sukcesem.

Jeśli chcesz uniknąć stresu związanego ze składaniem kolejnych odwołań zakończonych odmową, zbierania dokumentów o które poprosi Cię likwidator oraz postępowania sądowego, do którego mogłoby dojść w przypadku uporu ubezpieczyciela, nie jesteś zdany na siebie. Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych (http://krop.org.pl/) jest gotów udzielić Ci kompetentnej i skutecznej pomocy, dzięki której zyskasz szansę na otrzymanie znacznie większej sumy, niż mógłbyś się spodziewać.

Czy wiesz, że odszkodowania za śmiertelny wypadek drogowy można dociekać nawet 20 lat po samym wydarzeniu? Czy wiesz, że za śmierć poszkodowanego rekompensata należy się jego rodzinie a także niespokrewnionym osobom, których sytuacja materialna pogorszyła się w wyniku zgonu? Skontaktuj się z nami i opowiedz nam swoją historię, a pomożemy Ci ustalić, czy masz prawo rościć o odszkodowanie lub czy pierwotna wypłata nie została zaniżona. Ubezpieczalnie zdecydowanie wolą unikać procesów sądowych, podczas których występują przeciwko kompetentnym i doświadczonym prawnikom, takim jak zatrudnieni w Krajowym Rejestrze Osób Poszkodowanych, dlatego w wielu przypadkach już sam fakt objęcia sprawy naszą opieką okazuje się wystarczającym powodem do zmiany decyzji.

Zajmujemy się nie tylko wypadkami drogowymi – reprezentujemy również klientów poszkodowanych wskutek wypadku w pracy, w miejscu publicznym czy błędu medycznego. W każdym z tych obszarów mamy gigantyczne doświadczenie, doskonałe rozeznanie w interpretacji zapisów ustaw i potrafimy dobrać taką strategię, która finalnie okaże się skuteczna. Nasze umiejętności i wiedza są do Twojej dyspozycji!

Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych wychodzi z założenia, że naszym klientom należy się uczciwa rekompensata za poniesione straty, dlatego każdą sprawę traktujemy indywidualnie i angażujemy się w nią w maksymalnym stopniu. Więcej na temat prowadzonych przez nas postępowań dowiesz się ze strony http://krop.org.pl/. Jeśli masz jakiekolwiek pytania – zapraszamy do kontaktu przez telefon, e-mail lub zostawienia nam numeru telefonu – oddzwonimy w ciągu 28 s.

O Jan Nowicki 201 artykułów
Jan Nowicki - jestem aktywnym przedsiębiorcą, prowadzę własny biznes oraz gram na Forexie i giełdzie papierów wartościowych. Na co dzień pasjonuję się sportem i rekreacją oraz muzyką pop rockową.