Pożyczki dla zadłużonych – gdzie je uzyskasz?

Osoba figurująca w bazie BIK jako zadłużona praktycznie nie ma szans na kredyt. Najszybszą formą wsparcia będzie pożyczka gotówkowa dla zadłużonych online, którą uzyskasz w sprawdzonych instytucjach pozabankowych. Jakie warunki trzeba spełnić, aby ją otrzymać?

Pożyczka dla zadłużonych to wsparcie kierowane do osób, które z różnych przyczyn mają problemy ze spłatą swoich dotychczasowych zobowiązań oraz posiadają negatywną historię kredytową w Biurze Informacji Kredytowej (BIK). Takie okoliczności oznaczają niemal automatyczną decyzję odmowną w przypadku starania się o kredyt bankowy. A co jeśli pilnie potrzebujemy pieniędzy na spłatę wcześniejszego kredytu lub komornika sądowego? Wyjściem awaryjnym jest w takim przypadku pożyczka dla zadłużonych. Gdzie możesz się o nią starać?

Wsparcie finansowe dla osób zadłużonych

Pożyczki dla zadłużonych to produkt oferowany przez różne instytucje pozabankowe. Ta forma wsparcia często nie wymaga przedstawiania zaświadczenia o dochodach, a także posiadania pozytywnej historii kredytowej. Na jakiej zasadzie jest zatem udzielana pożyczka dla zadłużonych? Odpowiedzią jest pożyczka z poręczycielem lub inaczej pożyczka z żyrantem. Jest to wsparcie udzielane na podstawie poręczenia przez inną osobę – tzw. poręczyciela.

Poręczycielem może być członek rodziny wnioskodawcy, jego przyjaciel lub kolega z pracy. Nie musi być to nawet osoba spokrewniona. W umowie o udzieleniu pożyczki dla zadłużonych poręczyciel zobowiązuje się, że w przypadku gdy pierwotny pożyczkobiorca nie będzie mógł spłacać swojego zobowiązania. to właśnie on przejmie na siebie jego dług, a wraz z nim wszystkie prawa i obowiązku dłużnika. Taka forma poręczenia wymaga dużego wzajemnego zaufania pomiędzy wnioskodawcą a żyrantem, dlatego jest chętnie stosowana przez osoby chcące pomóc zadłużonym członkom rodziny.

Gdzie uzyskać korzystną pożyczkę dla zadłużonych?

Firmą specjalizująca się w udzielaniu pożyczek online dla zadłużonych z gwarantem jest Salvus Money. Osoby zadłużone mogą uzyskać tu nawet 25 tys. złotych wsparcia już podczas pierwszej pożyczki. Taka kwota pozwala spłacić inne, mniejsze zobowiązania oraz wyjść na prostą. Salvus Money oferuje scenariusz spłaty rozłożony nawet na 60 rat, co pozwala na niewysokie miesięczne obciążenie domowego budżetu.

Aby uzyskać pożyczkę dla zadłużonych w Salvus Money wymagane jest posiadanie poręczyciela, który będzie mógł udokumentować swoją dobrą historię kredytową, a także zdolność kredytową. Dużym atutem jest posiadanie nieruchomości, co najmniej 1/10 jej części, co jest gwarancją, że poręczyciel będzie w stanie spłacać ewentualne obciążenie za wnioskodawcę. Taka forma zabezpieczenia ponadto eliminuje konieczność przedstawienia zaświadczenia o zarobkach, PITów itd.

Dowiedz się więcej na temat pożyczek dla zadłużonych na https://salvusmoney.pl/category/kredyt-konsolidacyjny-dla-zadluzonych/.

 

O Jan Nowicki 201 artykułów
Jan Nowicki - jestem aktywnym przedsiębiorcą, prowadzę własny biznes oraz gram na Forexie i giełdzie papierów wartościowych. Na co dzień pasjonuję się sportem i rekreacją oraz muzyką pop rockową.