Profesjonalne przeprowadzki krajowe, międzymiastowe i międzynarodowe

Przeprowadzki kojarzą nam się z długotrwałym, żmudnym i trudnym procesem. Na samą myśl o tym, jak mielibyśmy przewieźć swoje rzeczy z jednego do drugiego miejsca dostajemy dreszczy. A co dopiero w przypadku, gdy trzeba je przewieźć do innego kraju? Czy to w ogóle możliwe? Czy raczej powinniśmy ograniczyć się do niezbędnego minimum, a na miejscu kupić resztę potrzebnych rzeczy? Nic z tych rzeczy. Szybka, tania, bezpieczna i sprawna przeprowadzka jest w zasięgu Twojej ręki. Wejdź na http://www.przeprowadzki-poznan-24.pl i skontaktuj się z firmą TDU. Z nimi przeprowadzka to pestka!

Szybko, sprawnie, a do tego niedrogo – przeprowadzki z TDU

Samodzielna przeprowadzka to nie lada wyczyn i może zająć bardzo wiele czasu. Nie dość, że musisz najpierw przesortować, przygotować i spakować wszystkie rzeczy do przeprowadzki, to trzeba je jeszcze jakoś przewieźć i wnieść do nowego miejsca. To przedsięwzięcie niestety może spędzać sen z powiek. Czy warto zatem zajmować się tym samodzielnie? W przypadku, gdy mamy możliwość skorzystania z oferty firmy przeprowadzkowej – nie ma to sensu.

Firma TDU oferuje profesjonalną pomoc w przeprowadzkach na terenie następujących miast: Warszawa, Gdańsk, Gdynia, Kraków, Wrocław, Katowice, Poznań i wielu innych. Do tego firma wykonuje międzynarodowe przeprowadzki Polska-Niemcy. TDU swoją ofertę kieruje do klientów indywidualnych, niezależnie od tego czy przeprowadzają się z niewielkich mieszkań, czy dużych domów. Firma podejmuje się także przeprowadzek firm czy biur. W bezpieczny sposób i bez żadnych ubytków odbierze Twoje rzeczy i przewiezie je w wyznaczone miejsce.

Dlaczego warto wynająć firmę przeprowadzkową?

Każdy z nas wie, co znaczy przeprowadzka – przenoszenie mnóstwa ciężkich rzeczy, w tym także delikatnych elementów jak szklanki, talerze czy inne porcelanowe czy też szklane ozdoby, lustra i tak dalej… Firma przeprowadzkowa zapewnia bezpieczny przewóz wszystkich artykułów domowych i oferuje ich wysokie ubezpieczenie. Po drugie, nawet jeśli nie dysponujesz dużymi środkami finansowymi, firmy oferują usługi dopasowane do Twoich potrzeb i możliwości, proponując dobre ceny. Nie jest to tak duży wydatek, jak mogłoby się wydawać. Kolejnym plusem jest profesjonalna obsługa, która z łatwością przetransportuje Twoje rzeczy w jak najkrótszym czasie. Ty nie musisz martwić się niczym!

h
h

Usługi oferowane przez TDU

  • Taxi bagażowe – szybkie przeprowadzki – firma podstawia auta nawet w 15 minut od złożenia zamówienia! Niemożliwe? A jednak! TDU przewiezie rzeczy z Twojego mieszkania, domu, biura czy firmy. To oferta na każdą kieszeń.
  • Transport mebli – zalicza się do niego także demontaż oraz montaż, znoszenie i wnoszenie mebli, jak również opakowanie ich. Odbywa się zarówno w Polsce (m. in. Poznań, Warszawa, Gdańsk, Katowice, Kraków, Wrocław, ale także w innych miastach) jak i na terenie Europy.
  • Usługi transportowe – kompleksowy transport bagaży i wszystkich innych rzeczy (całego wyposażenia mieszkania jak i pojedynczych rzeczy). Dzięki specjalnym pasom i kocom zabezpieczającym transport odbywa się bezpiecznie, a wszystkie elementy trafiają do miejsca docelowego w nienaruszonym stanie.
  • Przeprowadzki międzynarodowe – TDU może również kompleksowo zająć się przeprowadzkami do innych krajów europejskich. Firma oferuje transport drogą lądową, morską lub lotniczą. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj na http://www.przeprowadzki-poznan-24.pl/miedzynarodowe.html.

Szukasz firmy przeprowadzkowej oferującej kompleksowe usługi od A do Z? Jeśli chcesz mieć pewność bezpiecznego i profesjonalnego transportu w dobrej cenie zarówno w Polsce, jak i w Europie – skorzystaj z usług TDU! Ponad siedmioletnie doświadczenie i wykwalifikowany personel przyniósł firmie wielu zadowolonych klientów!

O Jan Nowicki 34 artykuły
Jan Nowicki - jestem aktywnym przedsiębiorcą, prowadzę własny biznes oraz gram na Forexie i giełdzie papierów wartościowych. Na co dzień pasjonuję się sportem i rekreacją oraz muzyką pop rockową.