Responsywna strona internetowa Twojej firmy

Graf1Wiele nowoczesnych firm, którym zależy na zwiększeniu zainteresowania ich ofertą, decyduje się na stworzenie strony, która będzie wizytówką firmy. Warto jednak dopasować firmową witrynę do najnowszych technologii m.in. do urządzeń mobilnych. W raporcie Digital, Social & Mobile in 2015 wykazano, że ponad 15 milionów polaków korzysta z urządzeń przenośnych. Jak twierdzi Agencja Interaktywna WiWi, warto więc potraktować tę liczbę poważnie i dostosować się do nowoczesnych wymogów mobilnych internautów.

Dzięki opublikowanym w 2015 roku wytycznym Google dla webmasterów [https://support.google.com/webmasters/answer/35769?hl=pl] zwiększyła się świadomość twórców stron www w zakresie wymogu projektowania stron dopasowujących się do każdego urządzenia oraz do dowolnej rozdzielczości ekranu. Technologia RWD w ogromnym stopniu wpływa na komfort korzystania ze strony www na wszelkiego rodzaju smartphonach oraz tabletach. Co ciekawe, 21 kwietnia 2015 roku wprowadzona aktualizacja algorytmu wyszukiwarki Google promuje strony w technologii RWD. Dzięki temu serwisy responsywne wyświetlają się znacznie wyżej od stron, które nie obsługują tej funkcji. Wszystko wskazuje na to, że powoli urządzenia mobilne będą przejmowały pierwszeństwo w ilości użytkowników internetu. Warto więc już teraz dopasować swoją stronę do nowoczesnych wymogów i cieszyć się większą ilością odsłon. Strony responsywne są przyjazne użytkownikom, co skutkuje większym zainteresowaniem treściami na nich umieszczonymi. Łatwiejsza i bardziej przyjazna obsługa przekłada się na zwiększony komfort i zainteresowanie odbiorców.

Graf2Bardzo atrakcyjną ofertę tworzenia stron RWD znaleźć można na stronie Agencji interaktywnej WiWi, w której portfolio znajduje się ponad 100 udanych projektów responsywnych stron internetowych oraz sklepów www w najnowszej technologii RWD. Każdy klient otrzymuje pełne wdrożenie projektu oraz indywidualną szatę graficzną. Wszystkie oferowane przez agencję strony oraz sklepy są w pełni zgodne z wytycznymi Google dla webmasterów, doskonale wyświetlają się na urządzeniach przenośnych oraz tradycyjnych komputerach stacjonarnych i laptopach.

O Jan Nowicki 201 artykułów
Jan Nowicki - jestem aktywnym przedsiębiorcą, prowadzę własny biznes oraz gram na Forexie i giełdzie papierów wartościowych. Na co dzień pasjonuję się sportem i rekreacją oraz muzyką pop rockową.