Transportowe skrzynie drewniane

NIGER jest firmą, która posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w dziedzinie produkcji drewnianych skrzyń i opakowań. Posiadamy przyznawany przez Instytut Technologii Drewna Certyfikat Fitosanitarny i wszystkie nasze produkty spełniają normy zgodne z wymaganiami fitosanitarnymi ISPM15. Oznacza to, że nasze skrzynie są solidne i spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa.

Bogate doświadczenie w tej branży pozwoliło nam na wypracowanie metod i technologii procesów produkcyjnych, które gwarantują najwyższą jakość wyrobów i pozwalają nam w pełni zadowolić oczekiwania indywidualnych nabywców. Powstałe w naszej firmie produkty wykorzystywane są w czasie teraźniejszym zarówno w przewozie morskim, lądowym i powietrznym.

Nasza firma stawia na solidność wykonania. Korzysta więc ze specjalistycznych narzędzi, a do produkcji skrzyń i opakowań wykorzystujemy najwyższej klasy materiały. Gwarantuje to jakość, dzięki której nasze wyroby sprawdzają się w transporcie, a przedmioty transportowane nie ulegają zniszczeniom. Do wszystkich rodzajów transportu stosowane są idealnie dopasowane zabezpieczenia.
W naszej ofercie znajdą Państwo opakowania drewniane fitosanitarne, skrzynie drewniane, skrzynie transportowe, skrzynie do transportu (lotniczego, morskiego, lądowego), skrzynie według własnego projektu, skrzynie drewniane (lakierowane, malowane, wyklejane filcem, pianką), skrzynie dla wojska, palety nietypowe, skrzynie fitosanitarne IPPC/ISPM15, skrzynie z płyty OSB, skrzynie ze sklejki oraz skrzynie z płyty wiórowej.

2

Ze względu na wysoką jakość użytych materiałów, jak i na zastosowanie sprawdzonych i nowoczesnych technologii, jesteśmy w stanie wykonać skrzynie i pojemniki, które mogą zostać wykorzystane przy przewozie ładunków składających się z małych elementów, jak i tych o dużych gabarytach.
Choć szczególności specjalizujemy się w wyrobie skrzyń z drewna, skrzyń transportowych, opakowań nietypowych, skrzyń fitosanitarnych oraz różnego rodzaju palet, realizujemy jednak również zamówienia indywidualne, dopasowane ściśle do dostarczonych projektów. W razie jakichkolwiek wątpliwości oferujemy również profesjonalne doradztwo dotyczące takich wyrobów jak skrzynie do transportu morskiego, lądowego i powietrznego.

Firma NIGER nastawiona jest na rzetelność i fachowość wykonania zamawianych projektów, a wieloletnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam na dopasowanie się do potrzeb zarówno rynku, jak i indywidualnych wymagań klientów. Współpracując z nami, stawiasz na solidność wykonania, co jest gwarantem sukcesu nie tylko naszej firmy, lecz także i Państwa. Zachęcamy do odwiedzenia strony http://www.skrzyniedrewniane.com.

O Jan Nowicki 201 artykułów
Jan Nowicki - jestem aktywnym przedsiębiorcą, prowadzę własny biznes oraz gram na Forexie i giełdzie papierów wartościowych. Na co dzień pasjonuję się sportem i rekreacją oraz muzyką pop rockową.